Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do działu nieruchomości kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

                                SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

                                                                                           Miejsce pracy: Chorzów, Katowice

Opis stanowiska i zadań:
  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości
  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości
  • prezentacja nieruchomości
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • bieżące monitorowanie rynku nieruchomości
Wymagania:
  • determinacja w działaniu oraz nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zdolności interpersonalne
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • rozwoju zawodowego w wyspecjalizowanym dziale zajmującym się nieruchomościami
  • pełną wyzwań pracę wśród najbardziej doświadczonych specjalistów
  • atrakcyjne warunki finansowe i jasny system płac
  • brak ograniczeń zarobkowych
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon i aparat oraz bardzo dobry program wsparcia sprzedaży)
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia
  • kursy
  • świadczenia sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres: rekrutacja@geo-maison.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

                                                 WITAMY W ZESPOLE !